Про компанію

Компанія «Асканія-Флора» - найбільший виробник троянд в Україні та провідний виробник в Європі.

 

ТОВ «Асканія-Флора» розпочало свою діяльність 16 березня 2000 року з тепличного комплексу в с. Залісся Київської обл., загальною площею 2,3 Га.  

Вже в 2003 році керівництвом компанії було прийнято рішення про модернізацію та розширення виробничих потужностей. Новий сучасний тепличний комплекс на 20 Га в с. Димитрово Київської обл. був побудований та введений в експлуатацію у період з 2004 по 2007 роки.

Сьогодні 35 сортів троянд вирощуються спеціалістами «Асканії-Флори» на закритому ґрунті за новітніми голландськими технологіями з використанням комп’ютeризованої системи клімат-контролю, що передбачає:

  • Виробництво у теплицях висотою 5 метрів;
  • Вирощування на мінерально-ватному субстраті;
  • Крапельне зрошення та живлення рослин;
  • Системи фотосинтетичного освітлення;
  • Систему дозування вуглекислого газу.

Компанією використовуються біологічні засоби захисту рослин від хвороб та шкідників.

У виробництві підприємство використовує посадковий матеріал провідних європейських селекційних компаній (Голландія, Германія, Франція).

Тепличний комплекс «Асканія-Флора» – це місто під склом, де працюють більше ніж 600 чоловік. Команда професіоналів компанії турбується про якість продукції та приділяє високу увагу обслуговуванню клієнтів. Сьогодні підприємство має понад 1000 партнерів в усіх регіонах країни.

З 2013 року у Львові та Східному регіоні працюють офіційні представництва компанії «Асканія-Флора».

Плідна робота підприємства відзначена безліччю грамот, подяк та нагород, як національних, так і міжнародних. «Асканія-Флора» неодноразово ставала володарем сертифікатів за рекордні показники по зрізу троянд.

У 2014 році компанія удостоїлася звання «Агропідприємство року 2014»  за підсумками Національного бізнес-рейтингу в Україні.

Галерея