Про компанію

Плідна робота компанії «Асканія-Флора» відзначена безліччю грамот, подяк і нагород, як національних, так і міжнародних.

Особливе місце серед нагород посідає Міжнародна премія «Бізнес-олімп» з присвоєнням звання «Золота торгова марка 2004 року».
 
За два роки (2004-2006 рр.) компанія «Асканія-Флора» створила 224 нових робочих місця. За результатами роботи підприємство стало переможцем обласного конкурсу за звання «Кращий роботодавець 2006 року».
 
В результаті ранжування понад 300 тис. підприємств України, Асканія-Флора нагороджена Національним сертифікатом «Лідер галузі 2008 року».
 
ТОВ «Асканія-Флора» - «Лідер галузі 2010 року» за основним видом діяльності «Овочівництво, декоративне садівництво та вирощування продукції».

У період з 2011 по 2014 рр. Асканія-Флора була відзначена низкою міжнародних сертифікатів і нагород за рекордну продуктивність у вирощуванні троянд з квадратного метра (сорти троянд: Гран Прі, Аква, Акіто, Престиж та Вау).

За результатами Національного бізнес-рейтингу в Україні за 2014 рік компанія «Асканія-Флора» удостоїлася першого місця серед великих і середніх підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності та нагороджена званням «Агропідприємство року 2014».

Галерея