Інформація

Розмовляємо мовою троянд!

Троянди - кращий засіб вираження емоцій, а їх колір може багато сказати про Ваші почуття.

Дуже часто чоловіки, не знаючи значення, обирають  троянди традиційного кольору, але не все так складно. Дивуйте своїх рідних і близьких, робіть їх життя яскравішим!

Білі троянди - символ чистоти та невинності. Їх дарують жінці, якою захоплюються. Саме такі троянди є символом вічної і сильної любові.

Червоні троянди - так само є символом кохання. Вони говорять про прихильность і вдячність дарувальника, про його палку та сильну любов.

Троянди бордові - як і червоні означають палке почуття закоханості, шалену пристрасть і захоплення. Букет з бордових троянд немов намагається зізнатися своєму адресату: "Ви настільки прекрасні, що навіть не усвідомлюєте це".

Рожеві троянди - символ елегантності. Якщо Ви хочете висловити подяку, найкраще подарувати яскраво-рожеві троянди. А якщо бажаєте висловити свою симпатію, то подаруйте ніжно-рожеві квіти.

Прекрасні жовті троянди не винні, що хтось придумав, що їх дарують на знак припинення відносин або якої-небудь неприємності. Досить подивитися на ці квіти, щоб зрозуміти, що жовті троянди несуть в собі інше  послання. Жовтий колір сам по собі «соціальний», «активний», «товариський» і на оточуючих діє так само, спонукаючи до радісного, невимушеного спілкуваня. Тому навіть, якщо перед далекою дорогою вам хтось подарував жовті троянди, цей подарунок не означає «Вибач, ми розлучаємося ...», він говорить «Я скоро повернуся!». Жовтий колір висловлює бажання продовжити, а не завершити спілкування!

Ще часто жовті троянди дарують «до багатства і злогоди», такий букет - прекрасний подарунок діловому партнерові або колезі.

Зелені троянди, які не так давно стали гостями флористів, означають достаток і щедрість. Саме незвичайні зелені бутони троянд є символом плодючості. Ці квіти гідно оцінять процвітаючі та успішні особистості.

Персикові троянди. Прояв скромності. Дуже «ділові» квіти. Їх дарують, як правило, на честь вдалого завершення дня.

Помаранчеві троянди мовою квітів висловлюють найкращі побажання, гарячі почуття і ентузіазм. Якщо вами опанувало п'янке почуття кохання, розповісти про це вашій коханій допоможуть помаранчеві троянди. Помаранчевий колір троянд здатний передати не тільки чарівність, але й гордість об'єктом ваших почуттів.

Всі світлі троянди можуть без особливого підтексту дарувати один одному друзі, адже вони є символом дружби.

Асканія-Флора - найбільший виробник троянд в Україні, допоможе висловити будь-які Ваші почуття - у нас 35 сортів троянд!