Інформація

ЧОМУ ВАЖЛИВО ДАРУВАТИ ЖІНЦІ КВІТИ?

   Жінка - це таємниця, яку чоловіки не можуть розгадати сторіччями. Але як вважає більшість представниць прекрасної статі, їх не треба розгадувати - досить кохати і дбати про них.
 

   Прекрасна половина все життя прагне до кохання, тому що вважає його найвищою цінністю і розпізнає його вчинках чоловіка та увазі, яку він їй приділяє. Все не так складно, як здається на перший погляд. Достатньо просто бути уважним до жінки, радувати її і бути поруч. Один із способів прояву почуттів своїй обраниці - це дарувати квіти.
 

   Можна знайти безліч статей на тему «Чому чоловіки не дарують квіти». Одні пишуть, що чоловік боїться здатися «винним» у чомусь, інші стверджують, що подаровані букети - це ознака «конфетно-букетного» періоду відносин, треті - складно вгадати смак жінки і т.д. Але все це лише виправдання для чоловіків, не більше того.
 

   Дуже важливо дарувати квіти! Не тільки три рази на рік: у День всіх закоханих, на 8 Березня і День Народження, а просто так - без приводу. Звичайно, не у всіх представниць слабкої статі однакові вподобання: одні віддають перевагу шикарним букетам троянд, інші - польовим квітам або мініатюрним букетикам, треті - горщиковим рослинам... Але дарувати квіти - означає підкреслювати красу обраниці, її неповторність та цінність для Вас.
 

  Коли жінці презентують букет, вона одразу розквітає на очах, можливо, червоніє або ніяковіє. Але навіть приймаючи їх як належне, у неї, як і у решти красунь, підвищується рівень окситоцину в крові. Окситоцин в свою чергу викликає почуття задоволення, зниження тривоги і почуття спокою поруч з партнером. Багато досліджень довели його зв'язок в людських відносинах, у підвищенні довіри та зменшення страху. Окситоцин може впливати на області мозку, відповідальні за поведінку, страх і тривогу. У свою чергу, у чоловіків підвищується рівень тестостерону, адже вони стають більш впевненими в собі, та й кожному подобається бачити другу половинку щасливою.
 

   Більше того, прекрасна половина людства любить звертати на себе увагу інших жінок, ловити їх заздрісні та захоплені погляди. Тому, подарувавши своїй обраниці шикарний букет на роботі або в колі друзів, Ви тим самим підкреслите неповторність своєї половинки і виростете в очах інших жінок - безпрограшний варіант! :)
 

   Кохайте та робіть щасливими один одного, даруйте приємні емоції без приводу!