Інформація

Правила догляду за горщиковою трояндою

Горщикова троянда - ідеальний подарунок для тих, хто любить троянди, хоче милуватися їх красою довгий час і готовий доглядати за рослинами цілий рік.

Догляд за кімнатною трояндою вимагає часу, терпіння і розрізняється у різні сезони, але є кілька основних правил, яких слід дотримуватися:
 
1. Горщикова троянда - світлолюбива рослина, - розмістіть її на південному або південно-східному підвіконні.

2. Для комфортного існування троянди в домашніх умовах потрібно уважно стежити за температурою і вологістю. У період вегетації (навесні і влітку) грунт завжди повинен бути помірно вологим. У період спокою (восени і взимку) троянди поливають рідше.

3. Щоб троянда Вас тішіла красивим цвітінням і листям, раз на три тижні підживлюйте її комплексними добривами - їх можна знайти в будь-якому садовому центрі.

4. Коли необхідно, видаляйте зів'ялі квіти і пожовкле листя.

5. Троянди категорично не переносять протягів: якщо немає можливості знайти для троянди інше місце, зробіть невеликий полотняний або паперовий екран навколо рослини приблизно на половину його висоти.

6. Із середини травня рекомендується винести троянди в горщиках на свіже повітря (балкон, сад) - це зміцнить імунітет рослини.