Інформація

Прикмети про троянди

З незапам'ятних часів люди вірили в прикмети і забобони. Так з покоління в покоління стали передаватися спостереження, які були пов'язані з квітами.
 
Так званих «квіткових» прикмет існує багато, і троянди займають в цьому списку не останнє місце. Спробуйте і Ви прислухатися до прикмет - може, щось у Вашому житті скоро зміниться?
 
Троянда є найдавнішим символом досконалості, процвітання і багатства. Вважається, що якщо у Вас в будинку завжди є букет свіжих троянд, то радість і щастя ніколи не покинуть його! Крім того, якщо троянди дарує чоловік своїй жінці, то такий букет є талісманом для дому та сім'ї.


Якщо Ви вкололися шипами троянди, то цілком імовірно, що незабаром Ви розчаруєтеся в близькій людині або ж відбудеться конфлікт між Вами і Вашою другою половинкою. Але якщо тут же цей шип відірвати від стебла і кинути його у воду, в якій троянда стоїть, то всього можна уникнути.


На весіллі прийнято розкидати пелюстки червоних троянд по підлозі, але набагато краще для молодят встелити підлогу довгими красивими трояндами. Це буде дорога молодих, застелене яскравим оздобленням, що означає достаток і довгий шлюб.


Якщо Ви побачили в новому сезоні перший розкритий бутон троянди, то можна радіти, адже це справжнісінький знак щастя і любові! Зовсім скоро почуття спалахне у Вашому серці і надовго оселиться в ньому.


Приходити на весільну церемонію в якості гостя не варто з букетом червоних або бордових троянд, краще подаруйте білі троянди - це хороший знак одруженим.


Добре побачити троянду у сні - це пророкує успіх у коханні, хоча, згідно з однією з традицій, це так тільки в тому випадку, якщо троянда червона.


Вважається, що троянда в високій вазі живитиме Ваш будинок позитивною енергією весь той час поки не засохне. Коли троянда засохне, не зберігайте її в будинку, а викиньте. Їй на заміну поставте свіжу троянду, і Ваш будинок знову набуде здорову і життєву енергію!