Інформація

30.01.15
Агропідпріємство 2014 року

У 2014 році компанія «Асканія-Флора» удостоїлася першого місця серед великих і середніх підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності та нагороджена званням «Агропідприємство року 2014» за підсумками Національного бізнес-рейтингу в Україні.

Національний бізнес-рейтинг (НБР) з 2002 року систематично проводить загальнодержавне ранжування, метою якого є визначення лідерів економіки шляхом неупередженого оцінювання, заснованого на головних економічних показниках діяльності підприємства. Об'єктивність, незалежність і прозорість оцінки гарантується використанням для розрахунку показників компанії тільки офіційних статистичних даних.

НБР стимулює підприємства, які дбають не тільки про прибутковість власного бізнесу, але й роблять великий внесок у майбутнє нашої держави, наповнюючи бюджет країни, виконуючи соціальні програми та відрахування, в соціальний та пенсійний фонди, в першу чергу, а також дбають про своїх співробітників, створюють нові робочі місця, розвивають нові технології, впроваджують інновації та формують новий тип економіки, який базується не на природних ресурсах, а на знаннях.

Протягом 13 років НБР ранжує понад 300 тисяч підприємств України і ми пишаємося, що ТОВ «Асканія-Флора» неодноразово ставала переможцем.

Вітаємо колектив і дирекцію компанії з почесним званням «Агропідприємство року 2014»!