Інформація

25.05.16
ФК «Асканія-Флора» виграла матч ІІ туру другої ліги чемпіонату Броварщини сезону 2016 року

В суботу, 21 травня, в рамках проведення ІІ туру чемпіонату Броварського району у другій лізі ФК «Асканія-Флора» приймав в ролі господарів на шевченківській «Локомотив Арені» гостей, ФК «Зазим’є-2».

ФК «Асканія-Флора», яка є фарм-клубом ПФК «Калинівка» і виступає в цьому турнірі завдячуючи ТОВ «Асканія-Флора», цього сезону дебютує в районному чемпіонаті. Турнір команда розпочала із перемоги. Не бажали осоромитися хлопці й цього разу. Представники придеснянського краю із Зазим’я теж виграли свою першу зустріч, тому матч обіцяв бути безкомпромісним і напруженим. Але як виявилося пізніше, справжньої боротьби не вийшло.

Вже через п’ять хвилин після початку граючий тренер «Асканії-Флори», Андрій Герасименко, відкриває рахунок в матчі, 1:0. Після цього команда не зупинилася, а продовжувала нарощувати ігрову й територіальну перевагу й на 23-ій хвилині Cергій Самойленко подвоює перевагу своїх товаришів, 2:0. А під завісу першої 45-хвилинки Євген Литовченко розпочинає красиву комбінацією з середини поля, яку сам і блискуче завершує. 3:0 і через пару хвилин команди йдуть на перепочинок. В перерві, капітан «Зазим’я-2», Сергій Лейба та тренер Хабіб намагалися якось розшевелити зазимців, але не вийшло. На початку другого тайму за порушення правил проти наймолодшого учасника зустрічі, 14-річного Богдана Прокулевича із Зазим’я, рефері призначає одинадцятиметровий удар у ворота «Асканії-Флори». Розбіг, удар і голкіпер, Вадим Грива вимушений виймати м’яч із сітки власних воріт. Здавалося б, що у перебіг подій на футбольному полі повертається інтрига, але пропущений гол ще більш «заводить» номінальних господарів і вони продовжують проводити атаку-за-атакою. Дуже добре грає їх капітан, Максим Акімов, який двічі влучно цілить у ворота супротивника, та Андрій Герасименко. В підсумку, вони записують в свій «актив» по два  голи. А під завісу основного часу все таки забиває свій гол Сергій Кушка, який завершує сольний прохід ударом в кут воріт.

7:1 – більш ніж впевнена перемога ФК «Асканії-Флори», яка набирає шість очок і стає одним із лідерів в другій лізі.