Інформація

28.04.16
Flower Expo Ukraine 2016

З 12 по 14 квітня в Міжнародному виставковому центрі у Києві відбулась ювілейна 10-та виставка Flower Expo Ukraine 2016 – одна з провідних експозицій квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну і флористики в Україні.

«Асканія-Флора» не лише традиційно взяла участь, а й стала одним з провідних учасників виставки. Компанія представила мальовничий стенд у стилі затишного трояндового саду. Всього на оздоблення експозиції від провідного виробника троянд було використано більше 10 тис. стебел різноманітних сортів. Протягом трьох днів проведення заходу на стенд компанії завітало близько 7 тис. відвідувачів. 

Також варто зазначити, що у порівнянні з минулим роком кількість міжнародних учасників збільшилась на 30%. Окрім вітчизняних підприємств свої експозиції представили компанії з Колумбії, Еквадору, Данії, Франції, Німеччини, Нідерландів та Ізраїлю.

 

 

Підбити підсумки та обговорити ситуацію на квітковому ринку України учасники виставки мали можливість під час прес-конференції. На зустрічі зі ЗМІ провідні компанії галузі, в тому числі і «Асканія-Флора», поділились досвідом збереження обсягів вирощування в умовах різкого зростання собівартості квітів та зниження купівельної спроможності населення, а також експорту продукцію в Європу.   

Серед найбільш видовищних подій цьогорічної Flower Expo Ukraine можна без сумнівів виділити майстер-класи з флористики провідних нідерландських та вітчизняних майстрів, показ весільної флористики «Таємниця вінчання», який підготувала Міжнародна Академія Флористики Наталії Агеєвої, проект «Букет-портрет», а також конкурс «Трояндова імпровізація».   

  

 

Зокрема, ініційована Союзом Українських Квіткарів програма «Букет-портрет» була презентована в рамках соціального проекту «Квіти – енергія життя». Під час відкриття Flower Expo Ukraine 2016 флористи від найкращих квіткових компаній України презентували ексклюзивні персональні «портрети» у вигляді букетів для кожної з жінок-лідерок проекту. Зірковими учасницями шоу стали співачки Руслана та Анжеліка Рудницька, лікар і громадський діяч Ольга Богомолець, галерист Наталія Заболотна, журналіст Марина Кінах та художник Євгенія Гапчинська. «Асканія-Флору» представила майстер Вікторія Соловей, яка підготувала витончену композицію для художниці Євгенії Гапчинської.   

  

 

Також в рамках Flower Expo Ukraine 2016 відбувся конкурс букетів «Трояндова імпровізація», спільно організований компанією «Асканія-Флора», Міжнародною Академією Флористики Наталії Агеєвої та Союзом Українських Квіткарів. Конкурсні роботи оцінювали президент союзу українських квітникарів Ірина Слободянюк, представник «Асканія-Флори» Таїсія Гандзюк, а також провідні нідерландські флористи Пітер ван дер Слюз і Марк Франк.   

 

Серед 15-ти унікальних букетів були обрані три переможці, автори яких отримали від «Асканія-Флори» подарункові сертифікати на троянди асортименту компанії.