Інформація

11.08.16
Гуртом в Карпати!

У компанії «Асканія-Флора» є чудова традиція – організовувати кожного літа корпоративний відпочинок. Спілкування в неробочій атмосфері не лише об'єднує та зміцнює команду, а й відволікає від щоденних турбот.

Не став виключенням і цей сезон, було прийняте колективне рішення – прямувати на Захід…

Цього разу похід був організований в мальовничі Карпати, а саме в Рахівський район. 


Прибувши в село Ділове, мандрівники швидко та дружно розбили наметове містечко.  Усі два дні були сонячними та теплими, тож погода сприяла походу на найвищий однокаскадний водоспад в Український Карпатах - Ялинський.


 
Від села Ділового до пункту призначення близько 8 км. Загалом команді потрібно було піднятись на висоту 1050 метрів над рівнем моря. Дорога на Ялинський водоспад не менш мальовнича, ніж він сам, адже маршрут пролягає через вражаючий каньйон потоку Білий та Марамороський гірський масив.Вся тургрупа була зачарована нестримним потоком води, що спадає з висоти 26 метрів. Кажуть, що відкрили водоспад лише в 2011 році, тому натовпів туристів тут поки що немає.Ще однією окрасою Рахівщини є те, що саме тут, поблизу села Ділове знаходиться географiчний центр континентальної Європи. Оминути цю пам’ятку наші туристи ніяк не могли.


 
Похід виявився захоплюючим, але виснажливим, тому смачна вечеря та співи біля багаття стали чудовим завершенням насиченого дня. 
Наступного дня, дорогою назад, усі гуртом відвідали затишне місто Івано-Франківськ. Гарний настрій та маса вражень стали запорукою вдалого робочого тижня. До зустрічі, Карпати!