Інформація

14.05.18
Зірки привітали своїх мам трояндами

Щороку, коли наступає друга неділя травня, в Україні відзначають День матері. Зірки українського шоу-бізнесу підтримали акцію «Асканія-Флора» під назвою «Троянди для мами» і привітали своїх найближчих.

Олена-Христина Лебідь, ведуча проекту «Аферисти в мережах»:

 

Завдяки моїй мамі я з дитинства зрозуміла: любов відкриває телепорт! Історія. Мені чотири роки. Хлопчик штовхнув мене в озеро, і я почала тонути. Секунд за сім, максимум, мама прилетіла з іншого кінця озера і стрибнула за мною в воду! Пам'ятаю тільки, як обхопила її живіт ногами і «прилипла» намертво.

Наталя Кудряшова, ведуча проекту «Ревізор: Магазини»:

Найголовніша порада, який мені дала мама, - жити тільки так, як я хочу і не слухати нічиїх порад. Але як справжня жінка, вона жінка суперечлива. Виходить, якщо я прислухаюся до її порадою, то я до неї не прислухаюся! До кожного свята в якості подарунка мама мені замовляє онуків. Напевно, тому що все інше в неї вже є. Тому своїй мамі я бажаю внучат і внучок!

Constantine, співак:

Любляча і турботлива мама - це найміцніша підтримка для дитини. І мені так пощастило, що моя мама саме така! Вона - мій головний фанат. Мамочка, спасибі тобі!

 

Наталка Карпа, співачка:

Мама не просто слово, не просто зобов’язання, чи місія.... МАМА це цілий ВСЕСВІТ!

Дякую, щодня Богу, що маю чудову мамусю, яка в усіх випадках поруч)!

Не пропустіть нагоди, побачити, задзвонити, поспілкуватись, обійняти -найрідніших!!!

Бо вони є тими промінчиками на цій землі, які нам допомагають яскраво світити!