Флористичні послуги

Створюйте настрій!

Свято починається там, де є настрій і краса. У кожної людини свої уявлення про прекрасне, але навряд чи хтось сперечатиметься, що квіти - одна з найкрасивіших речей у світі. Ось чому оформлення квітами широко використовується під час різних корпоративних свят.

Оформлення корпоративних заходів значить особливо багато, адже по тому, як буде прикрашене свято компанії, про неї будуть судити і співробітники, і партнери!

«Королевою квітів» вважається троянда. Троянди доречні на будь-якому заході - вони прикрасять будь-яку подію, допоможуть у створенні потрібної атмосфери - від урочистості корпоративного ювілею, до розслаблених веселощів новорічного свята.

Компанія «Асканія-Флора» - найбільший виробник троянд в Україні. Ми надамо Вам троянди у великій кількості та асортименті (ми вирощуємо 35 сортів).

Корпоративні заходи бувають різні і вимагають індивідуального підходу, особливого поєднання сортів троянд і гамми кольорів. У цьому Вам допоможуть наші професійні флористи.

Замовити троянди в кількості від 1000 стебел, пелюстки троянд, оформлення Ви можете заповнивши форму або зв'язавшись з менеджером.

Замовлення флористичних послуг:
Тел.:+38 (067) 506 03 77

Галерея
Замовити послугу
* Поля обов'язкові для заповнення